Baseball region Východ
Soutěže
2023
Winter League U13
Winter League U11
Winter Tour U9
Winter Tour U7
2022
Baseball League U15
Baseball League U13
Baseball League U11
Coachpitch League U10
Coachpitch League U9
Tball League U7
Winter League U13
Winter League U11
Winter League U10
Winter League U7
2021
Baseball League U15
Baseball League U13
Baseball League U11
Coachpitch League U10
Coachpitch League U9
Tball League U7
2020
Baseball League U15
Baseball League U13
Baseball League U11
Coachpitch League U9
Tball League U8
Tball League U7
Winter League U13
Winter League U11
Winter Tour U9
Všechny soutěže
Turnaje
2023
Winter Cup U10
Winter Cup U8
Winter Tour U9 - Final Orlová
Winter Tour U9 - Frýdek-Místek
Winter Tour U9 - Opava
Winter Tour U9 - Chance Orlová
Winter Tour U7 - Frýdek-Místek
Winter Tour U7 - Orlová
Winter Tour U7 - Orlová
Winter Tour U7 - Final Frýdek-Místek
2020
Winter Cup U10
Winter Cup U8
Winter Tour U9 - Opava
Winter Tour U9 - Ostrava
2019
Baseball Cup U11
Rookie ball U9 - Olomouc
Rookie ball U9 - Kunovice
Rookie ball U9 - Ostrava
Rookie ball U9 - Frýdek-Místek
Winter Cup U10
Winter Tour U9 - Ostrava
Winter Tour U9 - Katovice
Winter Tour U9 - Olomouc
Winter Tour U7 - Frýdek-Místek
Winter Tour U7 - Olomouc
Winter Tour U7 - Ostrava
2018
Baseball Cup U13
Baseball Cup U11
Rookie ball U9 - Ostrava
Rookie ball U9 - Kunovice
Rookie ball U9 - Olomouc
Rookie ball U9 - Frýdek-Místek
Winter Cup U10
Winter Tour U9 - Ostrava
Winter Tour U9 - Olomouc
Winter Tour U9 - Frýdek-Místek
Winter Tour U7 - Olomouc
Winter Tour U7 - Frýdek-Místek
Winter Tour U7 - Ostrava
Všechny turnaje
Oddíly
České oddíly
Arrows Ostrava
Cannibals Šumperk
Cobblers Zlín
Hit Opava
Klasik Frýdek-Místek
MSK Snails Orlová
Skokani Olomouc
Snails Kunovice
Polské oddíly
Gepardy Żory
Jastrzab Jastrzębie-Zdrój
Rawa Katowice
Silesia Rybnik
Termínovka
Little League
Little League
Intermediate
Junior League
Senior League
Kontakty
Družstva
Rozhodčí
Vedení ČBA region Východ
Dokumenty
Legislativa
Termínová listina
Rozhodčí
Zapisovatelé
Rozvoj
Návody
Přihlášení
Pamatuj si mě
Přihlásit se
Zapomenuté heslo?
Zapomenuté jméno?
Baseball region Východ
Baseball League U13
Baseball - U13
Sezóna 2018
Informace
Rozpis
Tabulky
Pořadí
1
Klasik Frýdek-Místek
Nadhozy
Soupiska
2
Arrows Ostrava
Nadhozy
Soupiska
3
Skokani Olomouc
Nadhozy
Soupiska
4
Silesia Rybnik
Nadhozy
Soupiska
5
Cobblers Zlín
Nadhozy
Soupiska
6
Rawa Katowice
Nadhozy
Soupiska
7
Cannibals Šumperk
Nadhozy
Soupiska
Správci soutěže
Tomáš Grepl
Telefon:
+420 775 106 424
Pravidla soutěže
Omezení hráčů
Ročníky narození:
2005 - 2008
Dívky:
Omezení hry
Počet směn:
7
Časový limit:
120 min
Časový limit dvojzápasu:
90 min
Náhradní pálkař:
Upuštěný 3.strike:
Výběh z met:
Omezení vybavení
Hrací míče:
official 9"
Povolené pálky:
max. 32" x 2 5/8" USA baseball nebo 2 1/4"
Metová vzdálenost:
70' (21,33 m)
Nadhazovací vzdálenost:
50' (15,24 m)
duben 2018
Datum
Čas
Č.z.
Domácí
Výsledek
Hosté
Místo
Fáze
so 7.4.2018
10:00
5003
Rawa
4 : 12
Silesia
Silesia Rybnik
so 7.4.2018
12:00
5006
Silesia
12 : 4
Rawa
Silesia Rybnik
so 14.4.2018
10:00
5009
Silesia
(S) 0 : 7
Klasik
Klasik Frýdek-Místek
so 14.4.2018
12:00
5008
Skokani
4 : 0
Rawa
Skokani Olomouc
so 14.4.2018
12:00
5012
Klasik
7 : 0 (S)
Silesia
Klasik Frýdek-Místek
so 14.4.2018
14:00
5011
Rawa
3 : 16
Skokani
Skokani Olomouc
so 21.4.2018
10:00
5013
Cobblers
3 : 11
Arrows
Arrows Ostrava
so 21.4.2018
10:00
5015
Klasik
10 : 2
Skokani
Klasik Frýdek-Místek
so 21.4.2018
11:00
5014
Rawa
17 : 8
Cannibals
Gepardy Żory
so 21.4.2018
12:00
5016
Arrows
14 : 3
Cobblers
Arrows Ostrava
so 21.4.2018
12:00
5018
Skokani
3 : 13
Klasik
Klasik Frýdek-Místek
so 21.4.2018
13:00
5017
Cannibals
7 : 8
Rawa
Gepardy Żory
květen 2018
Datum
Čas
Č.z.
Domácí
Výsledek
Hosté
Místo
Fáze
so 5.5.2018
10:00
5027
Klasik
18 : 8
Cannibals
Klasik Frýdek-Místek
so 5.5.2018
12:00
5030
Cannibals
6 : 24
Klasik
Klasik Frýdek-Místek
út 8.5.2018
10:00
5031
Arrows
3 : 6
Klasik
Arrows Ostrava
út 8.5.2018
12:00
5034
Klasik
12 : 6
Arrows
Arrows Ostrava
čt 10.5.2018
16:00
5002
Cobblers
3 : 13
Klasik
Klasik Frýdek-Místek
čt 10.5.2018
18:00
5005
Klasik
11 : 0
Cobblers
Klasik Frýdek-Místek
so 12.5.2018
10:00
5019
Skokani
3 : 9
Arrows
Skokani Olomouc
so 12.5.2018
12:00
5022
Arrows
15 : 1
Skokani
Skokani Olomouc
čt 17.5.2018
16:00
5039
Skokani
6 : 11
Cobblers
Skokani Olomouc
čt 17.5.2018
18:00
5042
Cobblers
3 : 8
Skokani
Skokani Olomouc
so 19.5.2018
10:00
5020
Cannibals
2 : 28
Silesia
Cannibals Šumperk
so 19.5.2018
10:00
5025
Arrows
13 : 2
Rawa
Arrows Ostrava
so 19.5.2018
12:00
5023
Silesia
14 : 4
Cannibals
Cannibals Šumperk
so 19.5.2018
12:00
5028
Rawa
1 : 18
Arrows
Arrows Ostrava
červen 2018
Datum
Čas
Č.z.
Domácí
Výsledek
Hosté
Místo
Fáze
so 2.6.2018
10:00
5032
Silesia
(S) 0 : 0 (S)
Skokani
Silesia Rybnik
so 2.6.2018
12:00
5035
Skokani
(S) 0 : 0 (S)
Silesia
Silesia Rybnik
ne 3.6.2018
10:00
5033
Cobblers
13 : 3
Cannibals
Cannibals Šumperk
ne 3.6.2018
12:00
5036
Cannibals
2 : 15
Cobblers
Cannibals Šumperk
so 9.6.2018
10:00
5021
Rawa
8 : 1
Cobblers
Silesia Rybnik
so 9.6.2018
12:00
5024
Cobblers
17 : 4
Rawa
Silesia Rybnik
so 16.6.2018
10:00
5007
Cannibals
8 : 19
Arrows
Cannibals Šumperk
so 16.6.2018
10:00
5026
Silesia
(S) 0 : 7
Cobblers
Silesia Rybnik
so 16.6.2018
12:00
5010
Arrows
24 : 10
Cannibals
Cannibals Šumperk
so 16.6.2018
12:00
5029
Cobblers
2 : 22
Silesia
Silesia Rybnik
ne 17.6.2018
10:00
5038
Klasik
11 : 0
Rawa
Klasik Frýdek-Místek
ne 17.6.2018
12:00
5041
Rawa
0 : 16
Klasik
Klasik Frýdek-Místek
čt 21.6.2018
16:00
5001
Cannibals
4 : 18
Skokani
Cannibals Šumperk
čt 21.6.2018
18:00
5004
Skokani
17 : 7
Cannibals
Cannibals Šumperk
so 23.6.2018
10:00
5037
Arrows
11 : 5
Silesia
Arrows Ostrava
so 23.6.2018
12:00
5040
Silesia
5 : 6
Arrows
Arrows Ostrava
Základní část
Pořadí
Tým
G
W
L
T
S
PCT
GB
RF : RA
Klasik Frýdek-Místek
12
12
0
0
0
1.000
-
148 : 31
Arrows Ostrava
12
10
2
0
0
0.833
2
149 : 59
Skokani Olomouc
12
5
5
2
2
0.500
6
78 : 75
Silesia Rybnik
12
5
5
2
5
0.500
6
98 : 54
Cobblers Zlín
12
5
7
0
0
0.417
7
78 : 102
Rawa Katowice
12
3
9
0
0
0.250
9
51 : 135
Cannibals Šumperk
12
0
12
0
0
0.000
12
69 : 215
Výsledky
Tým
KLA
ARR
SKO
SIL
COB
RAW
CAN
Klasik Frýdek-Místek
6 - 3
12 - 6
10 - 2
13 - 3
7 - 0
7 - 0
13 - 3
11 - 0
11 - 0
16 - 0
18 - 8
24 - 6
Arrows Ostrava
3 - 6
6 - 12
9 - 3
15 - 1
11 - 5
6 - 5
11 - 3
14 - 3
13 - 2
18 - 1
19 - 8
24 - 10
Skokani Olomouc
2 - 10
3 - 13
3 - 9
1 - 15
0 - 0
0 - 0
6 - 11
8 - 3
4 - 0
16 - 3
18 - 4
17 - 7
Silesia Rybnik
0 - 7
0 - 7
5 - 11
5 - 6
0 - 0
0 - 0
0 - 7
22 - 2
12 - 4
12 - 4
28 - 2
14 - 4
Cobblers Zlín
3 - 13
0 - 11
3 - 11
3 - 14
11 - 6
3 - 8
7 - 0
2 - 22
1 - 8
17 - 4
13 - 3
15 - 2
Rawa Katowice
0 - 11
0 - 16
2 - 13
1 - 18
0 - 4
3 - 16
4 - 12
4 - 12
8 - 1
4 - 17
17 - 8
8 - 7
Cannibals Šumperk
8 - 18
6 - 24
8 - 19
10 - 24
4 - 18
7 - 17
2 - 28
4 - 14
3 - 13
2 - 15
8 - 17
7 - 8
Soutěže
Turnaje
Oddíly
Termínovka
Little League
Little League
Intermediate
Junior League
Senior League
Kontakty
Družstva
Rozhodčí
Vedení ČBA region Východ
Dokumenty
Legislativa
Termínová listina
Rozhodčí
Zapisovatelé
Rozvoj
Návody