Baseball region Východ
Ligy
2023
Winter League U13
Winter League U11
Winter Tour U9
Winter Tour U7
2022
Baseball League U15
Baseball League U13
Baseball League U11
Coachpitch League U10
Coachpitch League U9
Tball League U7
Winter League U13
Winter League U11
Winter League U10
Winter League U7
2021
Baseball League U15
Baseball League U13
Baseball League U11
Coachpitch League U10
Coachpitch League U9
Tball League U7
2020
Baseball League U15
Baseball League U13
Baseball League U11
Coachpitch League U9
Tball League U8
Tball League U7
Winter League U13
Winter League U11
Winter Tour U9
Wszystkie ligy
Turnieje
2023
Winter Cup U10
Winter Cup U8
Winter Tour U9 - Final Orlová
Winter Tour U9 - Frýdek-Místek
Winter Tour U9 - Opava
Winter Tour U9 - Chance Orlová
Winter Tour U7 - Frýdek-Místek
Winter Tour U7 - Orlová
Winter Tour U7 - Orlová
Winter Tour U7 - Final Frýdek-Místek
2020
Winter Cup U10
Winter Cup U8
Winter Tour U9 - Opava
Winter Tour U9 - Ostrava
2019
Baseball Cup U11
Rookie ball U9 - Olomouc
Rookie ball U9 - Kunovice
Rookie ball U9 - Ostrava
Rookie ball U9 - Frýdek-Místek
Winter Cup U10
Winter Tour U9 - Ostrava
Winter Tour U9 - Katovice
Winter Tour U9 - Olomouc
Winter Tour U7 - Frýdek-Místek
Winter Tour U7 - Olomouc
Winter Tour U7 - Ostrava
2018
Baseball Cup U13
Baseball Cup U11
Rookie ball U9 - Ostrava
Rookie ball U9 - Kunovice
Rookie ball U9 - Olomouc
Rookie ball U9 - Frýdek-Místek
Winter Cup U10
Winter Tour U9 - Ostrava
Winter Tour U9 - Olomouc
Winter Tour U9 - Frýdek-Místek
Winter Tour U7 - Olomouc
Winter Tour U7 - Frýdek-Místek
Winter Tour U7 - Ostrava
Wszystkie turnieje
Kluby
Czeskie kluby
Arrows Ostrava
Cannibals Šumperk
Cobblers Zlín
Hit Opava
Klasik Frýdek-Místek
MSK Snails Orlová
Skokani Olomouc
Snails Kunovice
Polskie kluby
Gepardy Żory
Jastrzab Jastrzębie-Zdrój
Rawa Katowice
Silesia Rybnik
Terminarz
Kontakty
Drużyny
Sędziowie
Zarząd ČBA region Východ
Dokumenty
Legislacja
Lista terminów
Sędziowie
Instrukcje
Logowanie
Zapamiętaj
Zaloguj
Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy?
Baseball region Východ
Baseball Cup U11 2015
Baseball - U11
06-09-15
Silesia Rybnik
Informacje
Harmonogram
Tabely
Klasyfikacja
1
Skokani Olomouc
2
Arrows Ostrava
3
Gepardy Żory
4
Silesia Rybnik
5
Klasik Frýdek Místek
Reguły turnieja
Ograniczenia zawodnikow
Rok urodzenia:
2004 - 2007
Dziewczęta:
Ograniczenia gry
Ograniczenie zmian:
6
Ograniczenie czasowe:
120 min
Wyznaczony pałkarz:
Upuszczony 3.strike:
Opuszczanie bazy:
Ograniczenie sprzętu
Piłky do gry:
official 9"
Dozwolone pałky:
max. 32" x 2 5/8" USA baseball nebo 2 1/4"
Odległość między bazamy:
60' (18,29 m)
Odległość miotacza:
42'-5" (13 m)
niedziela 6.wrzesień 2015
Godzina
Nr meczu
Gospodarz
Wynik
Gość
Boisko
Faza
10:00
1
Gepardy
2 : 6
Arrows
10:00
2
Klasik
1 : 8
Silesia
11:45
3
Arrows
2 : 7
Skokani
11:45
4
Silesia
7 : 10
Gepardy
13:00
5
Skokani
8 : 3
Klasik
13:00
6
Silesia
4 : 6
Arrows
14:15
7
Gepardy
4 : 6
Skokani
14:15
8
Arrows
12 : 3
Klasik
15:30
9
Klasik
4 : 10
Gepardy
15:30
10
Skokani
5 : 1
Silesia
Zasadnicza część
Klasyfikacja
Drużyna
G
W
L
T
S
PCT
GB
RF : RA
Skokani Olomouc
4
4
0
0
0
1.000
-
26 : 10
Arrows Ostrava
4
3
1
0
0
0.750
1
26 : 16
Gepardy Żory
4
2
2
0
0
0.500
2
26 : 23
Silesia Rybnik
4
1
3
0
0
0.250
3
20 : 22
Klasik Frýdek Místek
4
0
4
0
0
0.000
4
11 : 38
Wyniki
Drużyna
SKO
ARR
GEP
SIL
KLA
Skokani Olomouc
7 : 2
6 : 4
5 : 1
8 : 3
Arrows Ostrava
2 : 7
6 : 2
6 : 4
12 : 3
Gepardy Żory
4 : 6
2 : 6
10 : 7
10 : 4
Silesia Rybnik
1 : 5
4 : 6
7 : 10
8 : 1
Klasik Frýdek Místek
3 : 8
3 : 12
4 : 10
1 : 8
Ligy
Turnieje
Kluby
Terminarz
Kontakty
Drużyny
Sędziowie
Zarząd ČBA region Východ
Dokumenty
Legislacja
Lista terminów
Sędziowie
Instrukcje