Aktualności

Druhé kolo Zimní ligy U13

V neděli 8.1.2017 se uskutečnilo také druhé kolo Moravian-Silesian winter league U13. Znovu byla dějištěm sportovní hala Střední průmyslové školy ve Frýdku-Místku a opět se v ní sešla stejná trojice týmů - domácí Klasik, Arrows Ostrava a polská Silesia Rybnik. Jedinou změnou bylo mírné prodloužení délky utkání na 75 minut. Toto, ale určitě i jistý progres v zimní přípravě, způsobily, že úroveň hry oproti prvnímu kolu nepochybně vzrostla, neboť se ve všech utkáních odehrálo alespoň 5 směn.
Dosavadní lídr, tým ostravských Arrows, opět nezaváhal, když nejprve přehrál až příliš často v obraně chybující Klasiky v poměru 5:3, aby pak především na kopci vystavil stopku zástupci polského baseballu Silesii Rybnik a zopakoval tak výsledek z prvního kola, tj. výhru 7:0. Tím si Ostrava upevnila vedení v Zimní lize.
Závěrečné střetnutí Silesie s Klasikem přineslo oproti prvnímu kolu rozdílný výsledek, neboť především zásluhou výborné pálky se mohli Frýdeckomístečtí radovat z vítězství 10:2. Silesia si tedy do tabulky Zimní ligy započetla hned dvě porážky.
Další (asi už poslední kolo) je na programu v únoru.